loadingPrzetwarzanie danych
eProgresja.pl - skuteczne zarabianie poprzez zakłady bukmacherskie
 

rejestracja
przypomnij hasło
Problem z logowaniem?

Klasyczna progresja

  
Najlepsze kursy bukmacherskie

Klasyczna progresja

Klasyczna odmiana progresji jest bardzo prosta, a zarazem zazwyczaj niezwykle skuteczna. Klasyczną progresje rozpoczynasz od pewnej ustalonej stawki - stawki początkowej, którą później będziesz podwajał w razie konieczności. Ustalenie stawki początkowej, to bardzo ważna sprawa. Im wyższa stawka początkowa, tym większe zyski, ale również większe koszty. W wyborze optymalnej stawki początkowej pomoże Ci mój arkusz do progresji, który możesz ściągnąć klikając tutaj.

 

Cała idea klasycznej progresji na remisy jest bardzo prosta. Wybierasz drużynę piłkarską lub hokejową, która obecnie ma serię kilku lub kilkunastu meczów bez remisu i stawiasz na jej remisy. W przypadku innego wyniku niż remis w kolejnym meczu tej drużyny również typujesz remis, ale za dwukrotnie większą stawkę niż poprzednio. Gdyby znowu się nie powiodło, to ponownie podwajasz stawkę, tak dalej do skutku, czyli do osiągnięcia remisu przez wybraną przez Ciebie drużynę.          

 

Abyś mógł lepiej poznać zasady progresji na remisy, poniżej zamieszczam krótką symulację takiej progresji na drużynę X.

 

Poziom

Stawka

Kurs

Wynik

Wygrana

Zysk

I

1 zł

3.0

2:1

0

 -1 zł

II

2 zł

3.0

3:2

0

-3 zł

III

4 zł

3.0

1:1

12 zł

5 zł

 

Jak widzisz na powyższym przykładzie wygrana na III poziomie progresji przynosi Ci 5 zł czystego zysku (wygrana - suma stawek ze wszystkich poziomów), czyli aż 71,43% zwrotu z zainwestowanego kapitału. Który fundusz inwestycyjny przyniesie Ci takie zyski w ciągu 3 tygodni? Oczywiście 1 zł to tylko przykład stawki początkowej, która może być znacznie wyższa, dzięki czemu Twoje progresje będą Ci przynosić większe zyski.    

 

Przedstawiłem Ci tutaj symulację klasycznej progresji na remisy na drużynę X, którą zakończyła się powodzeniem na III poziomie. Jeśli chcesz sobie ułatwić stosowanie progresji na remisy, to polecam Ci mój arkusz do progresji, możesz go pobrać klikając tutaj. .              

 

Stosując progresje na remisy musisz pamiętać o tym, że w przypadku niepowodzenia stawiasz na kolejny mecz wybranej drużyny bez względu na to, z kim wybrana przez Ciebie drużyna gra. Pamiętaj, że w progresji analizy dokonujesz tylko raz, podczas wyboru drużyny. Jeżeli wybrałeś drużynę zgodnie z moimi wskazówkami, to stawiasz bez analizy statystyk, czekasz cierpliwie na wygraną, którą nastąpi z nieprzyzwoicie wysokim prawdopodobieństwem. Pamiętaj również o tym, że jeżeli wybrałeś drużynę np z 2 ligi francuskiej, to stawiasz tylko na mecze tej drużyny w tej lidze. Nie stawiasz w takim wypadku na mecze tej drużyny w innych rozgrywkach.     

 

Kiedy drużyna, którą wybrałeś osiągnęła remis, to w takim wypadku klasyczna progresja na remisy zostaje zakończona. Wybierasz wtedy kolejną drużynę i cały proces rozpoczynasz od nowa.

 

Klasyczna progresja charakteryzuje się tym, że zaczyna się od dosyć niskich stawek, które jednak w miarę postępu progresji szybko się zwiększają, dlatego musisz odpowiednio wybrać swoją stawkę początkową, aby Twój kapitał wystarczył Ci na zakładaną liczbę poziomów. Wzrost stawek powoduje, że im później zakończysz daną progresje, tym Twój zysk będzie nominalnie większy.

 

Poziom graniczny

 

Stosując klasyczną progresje na remisy warto ustalić sobie pewien poziom, do którego będzie się prowadziło progresje, ponieważ bardzo rzadko, ale zdarzają się drużyny, które bardzo długo nie remisują. W takim wypadku korzystniej jest ustalić sobie pewien poziom - poziom graniczny, powyżej którego nie będziesz już prowadził progresji. To taki swego rodzaju zawór bezpieczeństwa ograniczający ewentualne straty. Ja swój poziom graniczny ustaliłem na 8 poziom. Jeśli dojdę to tego poziomu, to kończę progresje, bez względu na wynik spotkania. Oczywiście stracę pewną ilość pieniędzy, ale znacznie mniej, niż gdybym kontynuował progresje na 9 poziomie i gdybym nie trafił na tym poziomie remisu. Dla Ciebie poziomem granicznym może być np. 6 czy 10 poziom, wyboru musisz dokonać sam.

 

eProgresja na Facebooku