loadingPrzetwarzanie danych
eProgresja.pl - skuteczne zarabianie poprzez zakłady bukmacherskie
 

rejestracja
przypomnij hasło
Problem z logowaniem?

Ciąg Fibonacciego

  
Najlepsze kursy bukmacherskie

Ciąg Fibonacciego w progresji

Ciąg Fibonacciego to pewna modyfikacja progresji na remisy. Główną zaletą tej odmiany progresji jest to, że stawki na kolejnych poziomach rosną znacznie wolniej, niż w tradycyjnej progresji na remisy. Pozwala to na prowadzenie znacznie dłuższej progresji, co sprawia, że osiągnięcie zysku przy dobrze wybranej drużynie jest niemal pewne. Jednak w związku z tym, że koszty zastosowania ciągu Fibonacciego są znacznie niższe, niż w tradycyjnej progresji, mniejsze są również zyski.

 

Stawkę na każdym poziomie, oprócz I i II w ciągu Fibonacciego ustala się w taki sposób, że jest to suma stawek na dwóch poprzednich poziomach. Oczywiście na początku musisz ustalić pewną stawkę początkową. Aby ułatwić Ci grę z zastosowaniem ciągu Fibonacciego przygotowałem dla Ciebie specjalny arkusz w Excelu, który możesz pobrać klikając tutaj.

 

Dla ułatwienia poniżej zamieszczam przykładową progresje na remisy z zastosowaniem ciągu Fibonacciego:

 

Poziom

Stawka

Kurs

Wynik

Wygrana

Zysk

I

1 zł

4.0

2:1

0

-1 zł

II

1 zł

4.0

3:2

0

-2 zł

III

2 zł

4.0

1:2

0

-4 zł

IV

3 zł

4.0

1:1

12 zł

5 zł

 

 

Biorąc pod uwagę właściwości ciągu Fibonacciego najkorzystniej jest go stosować na remisy drużyn hokejowych, ponieważ kursy na remisy w hokeju są przeważnie większe niż 4,0. Wykorzystując ciąg Fibonacciego możesz grać w hokeju więcej poziomów, niż w przypadku klasycznej progresji, a dzięki wysokim kursom na remisy Twoje zyski będą wysokie.

 

Ciąg Fibonacciego jest dobrym rozwiązaniem w przypadku gry na tzw. przełamanie, czyli na remisy drużyny, która już od dawna nie zremisowała. Dzieje się tak dlatego, że dysponując porównywalnymi środkami grając ciągiem Fibonacciego możesz swoją progresję prowadzić znacznie dłużej, niż w wypadku klasycznej progresji, gdzie podwajasz stawkę na każdym poziomie.

eProgresja na Facebooku