loadingPrzetwarzanie danych
eProgresja.pl - skuteczne zarabianie poprzez zakłady bukmacherskie
 

rejestracja
przypomnij hasło
Problem z logowaniem?

Progresja w hokeju

 



 
Hokej - kursy bukmacherów

Progresja w hokeju

Remisy w hokeju występują rzadziej niż piłce nożnej, ale dzięki temu bukmacherzy oferują na nie wyższe kursy, które przeważnie są wyższe niż 4,0 Z tych powodów bardzo korzystnie jest stosować ciąg Fibonacciego oraz progresje na stały zysk na remisy w hokeju.

 

Mecze hokejowe są rozgrywane zdecydowanie częściej, niż mecze piłkarskie, dlatego progresje hokejowe trwają krócej niż progresje w piłce nożnej. Jest to niewątpliwą zaletą stosowania progresji na remisy w tej dyscyplinie. Musisz jednak przy wyborze drużyn hokejowych do progresji pamiętać o tym, że w niektórych ligach najdłuższa seria bez remisu (NSBR) wynosi nawet 30 meczów. Z tego powodu musisz solidnie przeanalizować daną ligę i drużynę, zanim zainwestujesz swoje pieniądze w progresje w hokeju.

 

Przy wyborze drużyn hokejowych kieruj się podobnymi zasadami, jak przy wyborze drużyn piłkarskich, czyli:

 

  • ASBR (aktualna seria bez remisu)
  • NSBR (najdłuższa seria bez remisu)
  • OS (odchylenie standardowe serii bez remisów)
  • Procentowe wskaźniki remisów w lidze i danej drużyny

 

Staraj się wybierać do progresji w hokeju drużyny, których aktualna seria bez remisu (ASBR) wynosi przynajmniej 10 meczów. Pozwoli Ci to to na minimalizację ryzyka i maksymalizację Twoich szans na zakończenie progresji sukcesem.

 

Ważne jest również to, abyś wybierał drużyny hokejowe o jak najniższych NSBR w poprzednich sezonach oraz w obecnym. Unikaj wybierania drużyn, których NSBR wyniosła więcej niż 20 meczów w poprzednich sezonach. Staraj się wybierać te drużyny z lig o najniższych NSBR.

 

Odchylenie standardowe (OS) jest miarą regularności w odnoszeniu remisów przez dane drużyny. Im ten wskaźnik jest niższy, tym dana drużyna remisuje bardziej regularnie. Dlatego porównując drużyny między sobą, zwróć uwagę na wartość OS. Jeżeli jest niskie, to jest to drużyna regularnie remisująca, która warto wybrać do progresji na remisy.

 

Procentowe wskaźniki remisów w całej lidze oraz dla danej drużyny również mogą Ci się przydać, chociaż ich znaczenie jest nie jest duże, w porównaniu do kryteriów, które wymieniłem wyżej.

 

Musisz sie przygotować na większą liczbę poziomów w przypadku progresji w hokeju. To przygotowanie musi być zarówno psychiczne oraz finansowe. Psychiczne, ponieważ nie możesz się zniechęcać po kilku nieudanych poziomach progresji, a finansowe, ponieważ musisz posiadać odpowiednie zabezpieczenie finansowe. Pisząc o większej liczbie poziomów mam na myśli ok 10-12 poziomów, jeżeli będziesz grał drużyny, których ASBR jest większa od 10 meczów.