loadingPrzetwarzanie danych
eProgresja.pl - skuteczne zarabianie poprzez zakłady bukmacherskie
 

rejestracja
przypomnij hasło
Problem z logowaniem?

Progresja w MLB

  
MLB - kursy bukmacherów

Progresja w MLB

Ktoś mądry powiedział kiedyś, ze nie ma 100% systemów umożliwiających zarabianie na zakładach bukmacherskich. Trudno nie zgodzić się z tym wymownym w swej prostocie stwierdzeniem. Jednak dzięki stosowaniu różnych modyfikacji progresji możesz zarabiać na sporcie z bardzo dużymi szansami na sukces. 

 

Istnieje pewna dyscyplina sportu, która umożliwia szybkie i stosunkowo bezpieczne pomnożenie naszego majątku przy pomocy progresji. Co więcej nie trzeba wcale znać jej szczegółowych zasad, nie trzeba śledzić składów, kontuzji, ślęczeć przed monitorem szukając różnych informacji mających ułatwić wytypowanie prawidłowego wyniku. Tą swoistą żyłą złota jest niezmiernie popularny w USA, a w naszym kraju dość egzotyczny, baseball, a dokładniej mówiąc Major League Baseball (MLB).

 

Zanim przejdę do opisywania sposobów gry zasadnym wydaje się być poznanie podstawowych zasad gry w baseball, mimo że do efektywnego zarabiania nie jest Ci to potrzebne, jednak chyba warto znać podstawowe informacje o potencjalnym źródle zysków.

 

Prowadzenie progresji w MLB nie wymaga praktycznie wcale znajomości zasad gry w baseball. Jeżeli jednak naprawdę chcesz je poznać, to znajdziesz  je w dziale Zasady gry w baseball.

 

Przed opisaniem poszczególnych metod stosowania progresji w MLB, chciałbym wyjaśnić dlaczego właśnie MLB ma być tak dogodną do zarabiania na zakładach bukmacherskich dyscypliną. Oczywiście do grania w MLB wykorzystamy progresję. Bardzo ważnym jest fakt, że w baseballu nie ma remisów jako wyników końcowych - jest tylko zwycięstwo lub porażka.  Już na wstępie daje nam to 50% szans na zwycięstwo. Remis jest jednak możliwy w progresji na 1. inning.

 

Po drugie liga MLB jest taką ligą, w której każda drużyna może wygrać z każdą. Serie bądź to zwycięstw, bądź porażek są dość krótkie przy nienajgorszych kursach.

 

Generalnie zasada stosowania progresji w MLB polega na:

  1. Wybraniu odpowiedniej drużyny

  2. Ustaleniu bezpiecznej ilości spotkań

  3. Ustaleniu kwoty, jaką chcesz wygrać w przypadku trafienia (porażki, zwycięstwa) czyli zysk. Stawkę, która musisz postawić obliczasz w arkuszu, który znajdziesz tutaj.

  4. W przypadku trafienia zaczynasz od nowa, w przypadku pudła, w kolejnym spotkaniu stawkę obliczasz tak aby NOWY ZYSK=ZYSK+POPRZEDNIA STAWKA

W ten sposób doszliśmy do meritum, a więc do konkretnych metod jakimi można się posługiwać w MLB. Oczywiście istnieje wiele sposobów gry, ja jednak przedstawię trzy skuteczne, sprawdzone przeze mnie metody:

 

1. Progresja na 30 zwycięstw danej drużyny

2. Progresja na przełamanie serii

3. Progresja na zwycięstwo i porażkę tej samej drużyny

4. Progresja na kontynuację serii

 

eProgresja na Facebooku