Nowe statystyki under/over dla baseballa

Na dobre rozkręcił się już sezon w baseballu, który jest świetnym sportem do progresji. W związku z tym otrzymałem ostatnio wiele próśb od użytkowników serwisu o wprowadzenie nowych funkcjonalności. Większość z nich dotyczyła statystyk under/over dla baseballa. Do tej pory w serwisie dostępne były tylko dwa rodzaje tego typu statystyk: under/over 7 i under/over 9.… Czytaj dalej »

Lepsze wyszukiwanie na dokładny wynik

Jak w każdym większym serwisie internetowym, również na eProgresji zdarzają się błędy. Zazwyczaj szybko je usuwam, więc pewnie większości z nich nie zdążyłeś zauważyć. To samo miałem zrobić z błędem, który zauważyłem w wyszukiwarce statystycznej dla piłki nożnej podczas wyszukiwania drużyn do progresji na dokładny wynik. Zamiast tego postanowiłem jednak wykorzystać ten moment do zwiększenia… Czytaj dalej »

Jak płacić za abonament przez Revolut?

Revolut to coraz popularniejsza usługa umożliwiająca płacenie za zagraniczne zakupy w obcej walucie, wypłaty z bankomatów i przelewy online bez kosztów przewalutowania. Szczególnie przydaje się na wyjazdach i zagranicznych zakupach, ale nie tylko. Od dziś możesz także opłacać abonament w serwisie eProgresja.pl za pomocą tej usługi. Zanim jednak przejdę do tego, jak to zrobić, chciałbym… Czytaj dalej »

Obliczanie stawek z podatkiem w Menadżerze Progresji

Chociaż wciąż możliwe jest obstawianie u zagranicznych bukmacherów, to jednak wielu graczy zdecydowało się grać u bukmacherów z polską licencją. Wiąże się to niestety z koniecznością zapłaty 12% podatku, który trzeba uwzględnić przy obliczaniu stawek w progresji. W związku z tym zaczęły do mnie spływać prośby o dodanie uwzględniania podatku w Menadżerze Progresji. Od dziś… Czytaj dalej »

Jak szybko i skutecznie odblokować dostęp do zablokowanych stron?

W sobotę 1 lipca oficjalnie rozpoczęła się w Polsce cenzura Internetu. Na mocy ostatniej nowelizacji ustawy hazardowej, rząd stworzył rejestr domen, do których dostawcy Internetu muszą zablokować dostęp. Okazuje się jednak, że ominięcie tej blokady jest dziecinnie proste, nawet dla użytkownika niezbyt biegłego w obsłudze komputera. W tym artykule dowiesz się, jak w praktyce odblokować… Czytaj dalej »

Ligi arabskie w statystykach piłkarskich

Chociaż w serwisie eProgresja.pl dostępne są statystyki dla 179 lig piłkarskich, to co jakiś czas otrzymuję maile od użytkowników serwisu z prośbą o dodanie nowych lig. Staram się je dodawać tak szybko, jak to tylko możliwe. Zanim to zrobię sprawdzam jednak, czy bukmacherzy oferują zawsze kursy na mecze każdej z drużyn. Jest to warunek konieczny… Czytaj dalej »

Jak wybrać ilość drużyn do progresji?

Regularnie otrzymuję pytania od użytkowników serwisu typu: „Mam 2000 zł na progresję. Na ile drużyn poleca Pan prowadzenie progresji?”. „Chciałbym prowadzić progresję na 10 drużyn na stały zysk w wysokości 50 zł. Jaki kapitał jest mi potrzebny?”. Odpowiedź na takie pytania nie jest łatwa, bo zależy od wielu czynników. Z lektury tego wpisu dowiesz się,… Czytaj dalej »

Nowe statystyki w Archiwum Menadżera

W wielu dziedzinach życia warto analizować swoje działania, wyciągać wnioski z błędów, aby osiągać swoje cele. Tak samo jest w przypadku progresji na zakładach bukmacherskich. Tutaj celem jest naturalnie zysk. Jeśli go nie ma, to warto sprawdzić, co dokładnie poszło nie tak, co można poprawić, aby ten zysk w końcu osiągnąć. Jak mówi słynne powiedzenie:… Czytaj dalej »

Remisy w ligach piłkarskich w sezonie 2015/2016

Dopiero co skończyło się EURO 2016, a już za chwilę rozpocznie się nowy sezon 2016/2017 w wielu ligach piłkarskich. Niektóre ligi startują już w ten weekend, inne dopiero za kilka tygodni. Dokładne daty początku rozgrywek dla poszczególnych lig znajdziesz na tej stronie. Podobnie jak rok temu, postanowiłem przeanalizować ligi piłkarskie pod względem remisów w zakończonym… Czytaj dalej »

Podsumowanie progresji na EURO 2016

W swoim ostatnim wpisie, zaproponowałem prowadzenie progresji na wszystkie mecze dwóch pierwszych rund fazy grupowej EURO 2016. Przyszedł najwyższy czas na przeanalizowanie tej strategii i sprawdzenie, czy był to dobry pomysł. Czy progresja na EURO 2016 przyniosła tak samo dobre wyniki, jak progresja na EURO 2012? Wyniki 2 pierwszych rund fazy grupowej EURO 2016 Na… Czytaj dalej »