Nowe statystyki under/over dla baseballa

Na dobre rozkręcił się już sezon w baseballu, który jest świetnym sportem do progresji. W związku z tym otrzymałem ostatnio wiele próśb od użytkowników serwisu o wprowadzenie nowych funkcjonalności. Większość z nich dotyczyła statystyk under/over dla baseballa. Do tej pory w serwisie dostępne były tylko dwa rodzaje tego typu statystyk: under/over 7 i under/over 9.… Czytaj dalej »

Lepsze wyszukiwanie na dokładny wynik

Jak w każdym większym serwisie internetowym, również na eProgresji zdarzają się błędy. Zazwyczaj szybko je usuwam, więc pewnie większości z nich nie zdążyłeś zauważyć. To samo miałem zrobić z błędem, który zauważyłem w wyszukiwarce statystycznej dla piłki nożnej podczas wyszukiwania drużyn do progresji na dokładny wynik. Zamiast tego postanowiłem jednak wykorzystać ten moment do zwiększenia… Czytaj dalej »

Jak płacić za abonament przez Revolut?

Revolut to coraz popularniejsza usługa umożliwiająca płacenie za zagraniczne zakupy w obcej walucie, wypłaty z bankomatów i przelewy online bez kosztów przewalutowania. Szczególnie przydaje się na wyjazdach i zagranicznych zakupach, ale nie tylko. Od dziś możesz także opłacać abonament w serwisie eProgresja.pl za pomocą tej usługi. Zanim jednak przejdę do tego, jak to zrobić, chciałbym… Czytaj dalej »

Obliczanie stawek z podatkiem w Menadżerze Progresji

Chociaż wciąż możliwe jest obstawianie u zagranicznych bukmacherów, to jednak wielu graczy zdecydowało się grać u bukmacherów z polską licencją. Wiąże się to niestety z koniecznością zapłaty 12% podatku, który trzeba uwzględnić przy obliczaniu stawek w progresji. W związku z tym zaczęły do mnie spływać prośby o dodanie uwzględniania podatku w Menadżerze Progresji. Od dziś… Czytaj dalej »

Ligi arabskie w statystykach piłkarskich

Chociaż w serwisie eProgresja.pl dostępne są statystyki dla 179 lig piłkarskich, to co jakiś czas otrzymuję maile od użytkowników serwisu z prośbą o dodanie nowych lig. Staram się je dodawać tak szybko, jak to tylko możliwe. Zanim to zrobię sprawdzam jednak, czy bukmacherzy oferują zawsze kursy na mecze każdej z drużyn. Jest to warunek konieczny… Czytaj dalej »

Jak wybrać ilość drużyn do progresji?

Regularnie otrzymuję pytania od użytkowników serwisu typu: „Mam 2000 zł na progresję. Na ile drużyn poleca Pan prowadzenie progresji?”. „Chciałbym prowadzić progresję na 10 drużyn na stały zysk w wysokości 50 zł. Jaki kapitał jest mi potrzebny?”. Odpowiedź na takie pytania nie jest łatwa, bo zależy od wielu czynników. Z lektury tego wpisu dowiesz się,… Czytaj dalej »

Nowe statystyki w Archiwum Menadżera

W wielu dziedzinach życia warto analizować swoje działania, wyciągać wnioski z błędów, aby osiągać swoje cele. Tak samo jest w przypadku progresji na zakładach bukmacherskich. Tutaj celem jest naturalnie zysk. Jeśli go nie ma, to warto sprawdzić, co dokładnie poszło nie tak, co można poprawić, aby ten zysk w końcu osiągnąć. Jak mówi słynne powiedzenie:… Czytaj dalej »

Remisy w ligach piłkarskich w sezonie 2015/2016

Dopiero co skończyło się EURO 2016, a już za chwilę rozpocznie się nowy sezon 2016/2017 w wielu ligach piłkarskich. Niektóre ligi startują już w ten weekend, inne dopiero za kilka tygodni. Dokładne daty początku rozgrywek dla poszczególnych lig znajdziesz na tej stronie. Podobnie jak rok temu, postanowiłem przeanalizować ligi piłkarskie pod względem remisów w zakończonym… Czytaj dalej »

Podsumowanie progresji na EURO 2016

W swoim ostatnim wpisie, zaproponowałem prowadzenie progresji na wszystkie mecze dwóch pierwszych rund fazy grupowej EURO 2016. Przyszedł najwyższy czas na przeanalizowanie tej strategii i sprawdzenie, czy był to dobry pomysł. Czy progresja na EURO 2016 przyniosła tak samo dobre wyniki, jak progresja na EURO 2012? Wyniki 2 pierwszych rund fazy grupowej EURO 2016 Na… Czytaj dalej »

Jak zarobić na EURO 2016 z wykorzystaniem progresji?

Już dziś rozpoczyna się EURO 2016, czyli finały Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Uwaga kibiców z całej Europy koncentruje się teraz na turnieju rozgrywanym we Francji.  Z tego powodu wiele lig piłkarskich pauzuje, co znacząco ogranicza liczbę drużyn, na które możesz aktualnie prowadzić swoje progresje. Nie oznacza to jednak wcale, że nie możesz teraz zarabiać… Czytaj dalej »