loadingPrzetwarzanie danych
eProgresja.pl - skuteczne zarabianie poprzez zakłady bukmacherskie
 

rejestracja
przypomnij hasło
Problem z logowaniem?

Progresja

  
Najlepsze kursy bukmacherskie

Progresja - system bukmacherski

Progresja to nie jest sposób na szybką wygraną. Progresja, to prawdopodobnie najskuteczniejszy sposób na regularne zarabianie poprzez zakłady bukmacherskie.

 

Bukmacherzy oferują wiele rodzajów zakładów na każdy mecz piłkarski czy jakiejś innej dyscypliny sportowej. Pomimo tego bardzo trudno jest wytypować prawidłowe rozstrzygnięcie. Wystąpić może niemal każdy wynik, często zupełnie zaskakujący. Dlatego tradycyjne obstawienie pojedynczych meczów tak często kończy się niepowodzeniem.     

 

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, jeżeli obstawiasz konkretny rezultat w kolejnych kilku - kilkunastu meczach wybranej drużyny. Wtedy Twoje szanse na wygraną gwałtownie rosną i nie musisz się już martwić przypadkowymi wynikami. Na tym właśnie polega progresja w zakładach bukmacherskich.    

 

Progresja to system bukmacherski, który polega na typowaniu wybranego rezultatu, najczęściej remisu w meczach wybranej drużyny i stopniowym wzroście stawki w przypadku niepowodzenia, aż do momentu osiągnięcia wygranej. Progresja jest stosowana  głównie przy stawianiu na remisy wybranej drużyny w piłce nożnej i hokeju.  W przypadku innego wyniku niż remis zwiększasz stawkę i stawiasz ponownie na remis wybranej przez Ciebie drużyny w jej kolejnym meczu, i tak do skutku, jakim jest wygrana. Kiedy trafnie wytypujesz remis Twoja wygrana będzie większa niż suma, którą do tej pory zainwestowałeś, w związku z czym progresja na remisy przyniesie Ci zysk. 

 

Istnieje kilka metod gry progresją na zakładach bukmacherskich, a większość z nich jest dosyć prosta. Dokładnie te metody opisuję w dziale Sposoby gry.

 

Tak jak wspominałem wcześniej progresja na remisy ma zastosowanie głównie w  piłce nożnej i hokeju, dlatego w menu po lewej znajdziesz linki do działów, w których opisuję szczegółowo stosowanie różnych metod progresji w tych dyscyplinach.