loadingPrzetwarzanie danych
eProgresja.pl - skuteczne zarabianie poprzez zakłady bukmacherskie
 

rejestracja
przypomnij hasło
Problem z logowaniem?

Sposoby gry

  
Najlepsze kursy bukmacherskie

Progresja - sposoby gry

Tak jak pisałem wcześniej istnieje kilka metod gry progresją na remisy. Wszystkie cechują się prostotą, a przede wszystkim skutecznością, przy odpowiednim doborze drużyn.

 

Najpopularniejsza i najprostsza jest klasyczna progresja, w której wybierasz drużyny, które nie zremisowały kilku – kilkunastu spotkań i zaczynasz stawiać na na ich remisy w kolejnych meczach.

 

Kolejną metodą jest stała progresja, która polega na wyborze często remisującej drużyny i stawianiu w każdym meczu tej drużyny na remis.

 

W przypadku rzadziej remisujących drużyn piłkarskich i drużyn hokejowych doskonałym rozwiązaniem jest stosowanie ciągu Fibonacciego – kolejnego sposoby gry progresją na remisy.

 

W wyżej wymienionych sposobach im później zakończysz progresje, tym większe zyski osiągniesz. Jeżeli chcesz, aby na każdym poziomie progresji Twój zysk był zawsze taki sam – to zastosuj progresje na stały zysk.

 

Nieco bardziej skomplikowanym sposobem gry jest tzw. progresja trójkowa. Dzięki tej metodzie nie musisz się obawiać długich serii bez remisu i zarabiasz, kiedy Twoja drużyna remisuje kilka meczów pod rząd. Grę progresją trójkową znakomicie ułatwia Menadżer Progresji.

 

Niestety może Ci się zdarzyć sytuacja, kiedy Twoja progresja na wybraną przez Ciebie drużynę przyniesie Ci straty. Przy odpowiednim wyborze drużyny zdarza się to rzadko i powinieneś te straty odrobić zyskami z innych progresji.

 

Oczywiście możesz stosować jedną lub kilka, powyższych metod gry, wszystkie mają wiele zalet, ale też pewne wady, sam musisz się zdecydować na konkretny sposób gry. Bez względu na Twój wybór zachęcam Cię do prowadzenie wielu progresji jednocześnie, ponieważ dzięki temu Twoje zyski będą regularniejsze i pewniejsze.

 

Lstę powyższych metod gry znajdziesz również w menu po lewej.

eProgresja na Facebooku