loadingPrzetwarzanie danych
eProgresja.pl - skuteczne zarabianie poprzez zakłady bukmacherskie
 

rejestracja
przypomnij hasło
Problem z logowaniem?

Zwycięstwa i porażki

  
MLB - kursy bukmacherów

Progresja na zwycięstwa i porażki w MLB

Ta metoda gry jest bardzo zbliżona do systemu 30 zwycięstw, z tą jednak różnicą, że prowadzi się progresje dwudrogową, zarówno na zwycięstwo jak i na porażkę wybranej przez Ciebie drużyny. Brzmi to dość niewiarygodnie, jednak przy odpowiednim wyborze drużyn jest to świetna i dochodowa metoda.

 

Kluczowym elementem jest tutaj odpowiednia selekcja  drużyn, na które będziesz stawiać. Musisz wybrać takie, które w zeszłych sezonach miały prawie identyczny bilans zwycięstw i porażek, czyli typowi średniacy zajmujący najczęściej środek tabeli. W wyborze takich drużyn z pewnością pomogą Ci znakomite statystyki, które znajdziesz w dziale Statystyki Baseball.

 

Po wyborze drużyny, rozpoczynasz dwie osobne progresje. Jedną progresję na zwycięstwo i drugą na porażkę.  Na przykład jeśli wybrałeś drużynę San Diego, to w każdym meczu stawiasz zarówno na wygraną, jak i przegraną tego zespołu.

 

Oczywiście również tutaj określasz stały zysk, jaki chce uzyskać z jednego zwycięstwa lub jednej porażki wybranej drużyny. Gdy drużyna ma krótkie serie i raz wygrywa i raz przegrywa, to Ty ciągle zarabiasz. 

Wykorzystaj wyszukiwarkę

Bardzo ważne jest więc wybranie do tej progresji takich drużyn, których serie bez zwycięstwa i bez porażka są dosyć krótkie. Bardzo pomocna w tym będzie tutaj wyszukiwarka statystyczna dla baseballa. Przykładowe kryteria, jakie możesz do niej wprowadzić, aby wybrać najlepsze drużyny do progresji na zwycięstwa i porażki:

  • NSBW <= 7
  • NSBP <= 7

W rezultacie otrzymasz listę drużyn, których NSBW (najdłuższa seria bez wygranej) oraz NSBP (najdłuższa seria bez przegranej) są stosunkowo krótkie. Będą to więc drużyny bez długich serii zwycięstw lub porażek.

eProgresja na Facebooku