loadingPrzetwarzanie danych
eProgresja.pl - skuteczne zarabianie poprzez zakłady bukmacherskie
 

rejestracja
przypomnij hasło
Problem z logowaniem?

Kontynuacja serii

  
MLB - kursy bukmacherów

Kontynuacja serii - metoda progresji w baseballu

Progresja na kontynuację serii polega na stawianiu na taki wynik danej drużyny, jaki osiągnęła ona w poprzednim meczu. Jeżeli w poprzednim meczu drużyna wygrała, to stawiasz na wygraną. Natomiast jeśli przegrała, to stawiasz na przegraną.

 

Jest to zatem zupełnie odwrotny sposób gry progresją w baseballu, niż gra na przełamanie serii. Zarabiasz tutaj w czasie serii kolejnych zwycięstw lub porażek, zamiast w momencie ich zakończenia. Długie serie wygranych/przegranych, które są zmorą w innych sposobach gry progresją w baseballu, tutaj są bardzo mile widziane.

 

Ryzykiem w tej metodzie progresji  są długie serie przemiennych wyników, czyli na przykład: zwycięstwo, porażka, zwycięstwo itd. Progresja na kontunuację serii zostaje zakończona dopiero w momencie osiągnięcie dwóch kolejnych zwycięstw lub porażek.

Przykładowa progresja na kontynuację serii

Teraz chciałbym Ci pokazać, jak w praktyce prowadzić taką progresję. Załóżmy, że do takiej progresji wybrałeś drużynę Atlanty, a stały zysk dla ustaliłeś na poziomie 10 złotych. Progresję rozpocząłeś 02.04.2011 roku.  Poniżej zamieszczam tabelkę ze szczegółami takiej progresji.

 

Data

Poziom

Mecz

Stawka

Kurs

Wynik

Na co stawiasz

Zysk

02.04

I

Washington - Atlanta

13,89

1,72

6:3

wygrana Atlanty

-13,89

03.04

II

Washington - Atlanta

20,59

2,16

2:11

porażka Atlanty

-34,38

04.04

III

Milwaukee  -  Atlanta

48,88

1,91

1:2

wygrana Atlanty

10,00

 

Na pierwszym poziomie stawiasz na wygraną Atlanty, bo poprzedni mecz zakończył się jej zwycięstwem. Jednak niestety Atlanta przegrywa, więc przechodzisz na drugi poziom. Stawiasz w nim na porażkę Atlanty. Okazuje się jednak, że Atlanta wygrywa ten mecz. W związku z tym przechodzisz na trzeci poziom, w którym stawiasz ponownie na wygraną. Tym razem Twój zakład okazuje się wygrany i kończysz progresje na kontynuację serii na trzecim poziom. Zarobiłeś w ten sposób 10 zł.

Przydatne narzędzia

Do wyboru najlepszych drużyn do tej metody progresji możesz wykorzystać Statystyki Baseballowe. W tym celu wybierz w nich z menu "Rodzaj serii" pozycję "przemienne (WLWL)". Zobaczysz wtedy dokładne statystyki serii przemiennych dla wszystkich drużyn. Oczywiście najlepiej będzie, jeśli wybierzesz drużyny z najkrótszymi seriami.

 

Już po krótkim przejrzeniu tych statystyk zobaczysz, że dla wielu drużyn najdłuższa seria przemienna (NSP) wynosi zaledwie 5 czy 6 meczów. Na takie drużyny progresja na kontynuacje serii jest świetnym sposobem na zarabianie.

 

A jak odszukać drużyny z tak krótkimi seriami, ale na przestrzeni kilku sezonów? Nic prostszego. Po prostu użyj naszej Wyszukiwarki Statystycznej dla Baseballa. Za pomocą tego narzędzia błyskawicznie znajdziesz drużyny spełniają określone przez Ciebie kryteria statystyczne.

 

Ogromnie przydatny do prowadzenia takiej progresji będzie również Menadżer Progresji dla Baseballa. Oprócz standardowych funkcji, takich jak rozliczanie progresji, obliczanie zysków czy przypominanie o meczach, Menadżer dla baseballa będzie Ci również podpowiadał, na jaki rezultat postawić w kolejnym meczu  w ramach Twojej progresji na kontynuację serii.

 

eProgresja na Facebooku