loadingPrzetwarzanie danych
eProgresja.pl - skuteczne zarabianie poprzez zakłady bukmacherskie
 

rejestracja
przypomnij hasło
Problem z logowaniem?

Skrill (Moneybookers)

  
Najlepsze kursy bukmacherskie

Skrill (Moneybookers)


Skrill

Skrill (dawniej Moneybokers) jest serwisem umożliwiającym szybkie i bezpieczne transakcje z bukmacherami. Za jego pośrednictwem możesz błyskawicznie dokonać wpłaty do bukmachera, jak również szybko wypłacić swoje wygrane. Co więcej, zazwyczaj jest to bezpłatne.

 

Rejestracja w Skrill

Rejestracja konta w Skrill jest bardzo prosta - wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz, co zajmuje zaledwie kilka minut. Bardzo ważne jest jednak wybranie odpowiedniej waluty, bo później nie będziesz mógł jej już zmienić. Skrill obsługuje oczywiście złotówki, więc to zapewne będzie dla Ciebie najlepszy wybór.

 

Jeśli jednak większość kont u bukmacherów masz w innej walucie, to zastanów się dobrze nad wyborem. Zasada tutaj jest prosta: wybierz taką walutę, której będziesz najczęściej używał w transakcjach z bukmacherami. Dzięki temu zminimalizujesz koszty przewalutowań.

 

Po zakończeniu rejestracji będziesz musiał dokonać weryfikacji swojego konta. Wystarczy do tego przesłanie skanu dowodu osobistego.

 

Warto tutaj wspomnieć o tym, że Skrill nie ujawnia nikomu Twoich danych, a już na pewno nie polskim urzędom. Działalność serwisu jest regulowana przez Urząd do Spraw Usług Finansowych Wielkiej Brytanii. Polskie urzędy nie mają żadnego wglądu w Twoje transakcje w Skrill.

Zasilenie konta Skrill

Skrill działa na zasadzie portfela internetowego. Najpierw musisz zasilić swoje konto przez dokonanie depozytu. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • Zwykły przelew bankowy. Jest to zupełnie darmowe, jednak trzeba czekać kilka dni na zaksięgowanie środków na koncie.
  • Wpłata przez serwis Przelewy24. Jest realizowana natychmiastowo, jednak wiąże się z opłatą w wysokości 0,9% depozytu.
  • Wpłata karta płatniczą. Jest to również błyskawiczny sposób na zasilenie Twoje konta Skrill, jednak opłata wynosi tutaj aż 1,9%.

Po zasileniu konta, możesz dowolnie dysponować swoimi środkami. Możesz od razu wpłacić je do bukmachera.

Wpłaty i wypłaty do bukmacherów

Obecnie niemal każdy bukmacher internetowy akceptuje wpłaty i wypłaty przez Skrill. W ogromnej większości są one bezpłatne. Depozyty przez Skrill są realizowane natychmiastowe, co jest ogromną zaletą. Już po kilku sekundach możesz obstawić wybrany zakład u bukmachera.

 

Natomiast wypłaty przez Skrill od bukmacherów zazwyczaj zajmują trochę więcej czasu. Przeważnie zamyka się to w ciągu 24h. Jest to jednak zdecydowanie szybciej, niż wypłaty na konto bankowe.

Wypłata pieniędzy z konta Skrill

Swoje pieniądze zgromadzone na koncie Skrill możesz wypłacić na swoje konto bankowe lub kartę płatniczą. Każdorazowa wypłata to koszt 2.95 EUR, więc całkiem sporo. Dlatego lepiej jest wypłacać rzadziej większe kwoty, niż częściej mniejsze.

Karta Skrill MasterCard

Karta Skrill MasterCard

Zamiast wypłacać środki ze Skrill na  konto bankowe, zdecydowanie szybciej i wygodniej jest korzystać z karty MasterCard.  Karta jest połączona z Twoim kontem Skrill. Masz więc na niej tyle środków, ile masz dostępnych na swoim koncie.

 

Karta ta działa jak zwykła karta płatnicza. Możesz więc nią płacić w każdym punkcie akceptującym karty, czyli np. w supermarkecie, sklepie internetowym czy na stacji benzynowej. Jej działanie nie różni się więc niczym od karty debetowej do Twojego konta bankowego.

 

Korzystanie z karty Skrill MasterCard jest bardzo  wygodne i pozwala oszczędzić na prowizjach od wypłat na konto bankowe. Zamiast płacić 2.95 Euro za wypłatę na Twoje konto, możesz bez opłat zapłacić w sklepie środkami ze swojego konta Skrill.

 

Roczna opłata za kartę Skrill MasterCard to tylko 10 EUR. To jest mniej niż koszt 4 wypłat na konta bankowe, więc naprawdę niewiele. Grając regularnie u bukmacherów z pewnością dokonasz większej ilości wypłat w ciągu roku.

 

Za pomocą karty Skrill MasterCard możesz również wypłacić środki w bankomacie. Koszt takiej operacji to 1,80 EUR, a maksymalna wypłata to równowartość 250 EUR.

 

Karta Skrill MasterCard w praktyce

Korzystanie z tej karty jest naprawdę bardzo wygodne. Pozwól, że przedstawię Ci to na przykładzie. Grając progresją wygrałeś trochę pieniędzy i postanowiłeś wypłacić od bukmachera np. 1000 złotych. Zaraz po otrzymaniu środków na konto Skrill możesz je od razu wypłacić z bankomatu i mieć żywą gotówkę w rękach albo zapłacić kartą za zakupy w różnych miejscach. Szybko i sprawnie. Bez czekania kilku dni na przelew.

 

Załóż konto już dziś!

Jak sam widzisz, korzystanie ze Skrill w olbrzymi sposób ułatwia rozliczenia z bukmacherami. Zachęcam Cię więc już teraz do bezpłatnej rejestracji w Skrill.