Nowość dla obserwowanych drużyn w Menadżerze

przez | 23 czerwca 2015

Menadżer Progresji

Od samego początku serwis eProgresja.pl rozwija się głównie dzięki jego użytkownikom. To oni podsuwali mi wiele świetnych pomysłów, które później wdrażałem w życie. To dzięki temu serwis jest tak użyteczny.

Dziś chciałbym napisać kilka słów na temat nowości w Menadżerze Progresji, którą zaproponował mi jeden z użytkowników serwisu.  Teraz w obserwowanych drużynach obok nazwy drużyn wyświetla się także data najbliższego meczu oraz opis. Dodatkowo możesz teraz sortować listę obserwowanych drużyn według dowolnej kolumny.

Obserwowane drużyny to swego rodzaju notes, do które możesz zapisywać drużyny, które Cię interesują, ale na które jeszcze nie chcesz teraz rozpoczynać progresji. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat obserwowanych drużyn, to zachęcam Cię do lektury przewodnika do Menadżera Progresji.

Wracając do wprowadzonych zmian, to do tej pory obserwowane drużyny wyświetlały się następująco:

Obserwowane drużyny - poprzedni widok

Natomiast w tym momencie ta lista wygląda w ten sposób:

Obserwowane drużyny - nowy widok

Jak widzisz, teraz w każdym wierszu wyświetla się dodatkowo data kolejnego meczu drużyny oraz opis, które możesz wpisać podczas dodawania drużyny do obserwowanych.  Dane możesz błyskawicznie posortować klikając na dowolną kolumnę. Jeśli masz zapisanych na swojej liście wiele obserwowanych drużyn, to ta opcja z pewnością bardzo Ci się przyda.

Natomiast jeśli jeszcze nie korzystasz z tej opcji, to zachęcam do dodawania drużyn, bo jest to bardzo przydatna opcja. Sam często znajduję świetne drużyny, ale czasami nie chcę od razu rozpoczynać nowej progresji ze względu na różne czynniki, jak np. remis w ostatnim meczu. Wolę zazwyczaj wstrzymać się z obstawianiem do minimum jednego meczu bez remisu. W takich przypadkach dodaje drużynę do obserwowanych i w ten sposób o niej nie zapominam.

Ty też możesz zgłosić swój pomysł

Jeśli masz jakiś pomysł na wprowadzenie jakiejś nowości/zmian do serwisu, to zachęcam Cię do dodania komentarza poniżej lub skontaktowania się ze mną. Tak jak pisałem na wstępie, serwis rozwijam głównie w oparciu o pomysły użytkowników. Na pewno rozważę Twój pomysł i być może go wcielę w życie, tak jak dzisiejszą zmianę dla listy obserwowanych drużyn.