Obliczanie stawek z podatkiem w Menadżerze Progresji

przez | 4 listopada 2017

Chociaż wciąż możliwe jest obstawianie u zagranicznych bukmacherów, to jednak wielu graczy zdecydowało się grać u bukmacherów z polską licencją. Wiąże się to niestety z koniecznością zapłaty 12% podatku, który trzeba uwzględnić przy obliczaniu stawek w progresji.

W związku z tym zaczęły do mnie spływać prośby o dodanie uwzględniania podatku w Menadżerze Progresji. Od dziś ta opcja jest już dostępna.

Jak włączyć obliczanie stawek z podatkiem?

W celu włączenia uwzględniania 12% podatku, przejdź do Menadżera Progresji i kliknij na Ustawienia. Zobaczysz tam nową opcję:

Menadżer Progresji - stawki podatek

Po kliknięciu na „Wyłączone”, włączysz obliczanie stawek z podatkiem. W ustawieniach będzie to wyglądać w następujący sposób:

Menadżer Progresji - włączone stawki podatek

Od tego momentu Menadżer Progresji będzie uwzględniał 12% podatek przy obliczaniu stawek i zysków. Zwróć uwagę na to, że ta opcja odniesie efekt tylko dla meczów, które nie zostały jeszcze rozliczone. Żadne zmiany stawek i zysków nie zostaną wykonane dla meczów, które Menadżer zdążył już rozliczyć.

Nowa opcja działa dla każdego Menadżera niezależnie. Osobno musisz ją włączyć dla Menadżera Progresji dla hokeja i osobna dla Menadżera Progresji dla baseballa.

Mam nadzieję, że ta funkcjonalność ułatwi ci prowadzenie progresji w tej nowej rzeczywistości. Jeśli masz jakieś inne pomysły na rozwój Menadżera, to dodaj swój komentarz poniżej.