Czas zacząć blogowanie!

przez | 21 maja 2015

Pierwszy wpis na blogu eProgresja.pl

Witam w pierwszym wpisie na blogu serwisu eProgresja.pl i jednocześnie pierwszym moim w ogóle :) Do tej pory jakoś wzbraniałem się przed blogowaniem, sam nie wiem czemu. Z tego co pamiętam, to w szkole raczej nie miałem problemów z wypracowaniami. W okresie, w którym wysyłałem newsletter do użytkowników serwisu, to nawet usłyszałem kilka miłych słów o moich tekstach. Może więc nie będzie tak źle. W każdym razie proszę o wyrozumiałość.

Prosto, ale funkcjonalnie

Jak możesz zauważyć, wygląd bloga jest zupełnie podstawowy. Na początku chciałem się skupić przede wszystkim na podstawowej funkcjonalności. W miarę jego rozwoju będę starał się poprawiać poszczególne elementy. Najważniejsze jest jednak to, że blog jest responsywny, także bez problemu powinieneś go przeglądać na swoim smartphonie czy tablecie.

Co będzie na blogu?

Będę starał się publikować nowe wpisy co 1-2 tygodnie. Swoją tematyką będą obejmowały one cztery główne grupy:

  • Nowości w serwisie. Będę je tutaj dokładnie opisywać, tak abyś mógł je dokładniej poznać.
  • Porady, jak w pełni wykorzystać możliwości serwisu. Niestety wielu użytkowników serwisu nie wykorzystuje w pełni wszystkich funkcjonalności. Być może wynika to z tego, że często nie są one dokładnie wyjaśnione. W tym dziale będę starał się to nadrobić.
  • Analizy statystyczne. W serwisie mamy ogromną ilość statystyk, z których zamierzam stworzyć wiele ciekawych analiz.
  • Progresja. Będę pisał o samej progresji i jej różnych wariantach na praktycznych przykładach.

Oczywiście mogą pojawić się różne inne tematy, ale na tych chciałbym się skupić w pierwszej kolejności. Zobaczymy, co z tego wyniknie w praktyce.

Jakieś propozycje?

Jeśli masz jakieś propozycje, pomysły na wpisy lub po prostu chciałbyś się przywitać, to możesz to zrobić w komentarz poniżej.  Chętnie poznam Twoje zdanie na temat tego bloga.