Ligi arabskie w statystykach piłkarskich

Chociaż w serwisie eProgresja.pl dostępne są statystyki dla 179 lig piłkarskich, to co jakiś czas otrzymuję maile od użytkowników serwisu z prośbą o dodanie nowych lig. Staram się je dodawać tak szybko, jak to tylko możliwe. Zanim to zrobię sprawdzam jednak, czy bukmacherzy oferują zawsze kursy na mecze każdej z drużyn. Jest to warunek konieczny… Czytaj dalej »

Jak wybrać ilość drużyn do progresji?

Regularnie otrzymuję pytania od użytkowników serwisu typu: „Mam 2000 zł na progresję. Na ile drużyn poleca Pan prowadzenie progresji?”. „Chciałbym prowadzić progresję na 10 drużyn na stały zysk w wysokości 50 zł. Jaki kapitał jest mi potrzebny?”. Odpowiedź na takie pytania nie jest łatwa, bo zależy od wielu czynników. Z lektury tego wpisu dowiesz się,… Czytaj dalej »

Nowe statystyki w Archiwum Menadżera

W wielu dziedzinach życia warto analizować swoje działania, wyciągać wnioski z błędów, aby osiągać swoje cele. Tak samo jest w przypadku progresji na zakładach bukmacherskich. Tutaj celem jest naturalnie zysk. Jeśli go nie ma, to warto sprawdzić, co dokładnie poszło nie tak, co można poprawić, aby ten zysk w końcu osiągnąć. Jak mówi słynne powiedzenie:… Czytaj dalej »

Remisy w ligach piłkarskich w sezonie 2015/2016

Dopiero co skończyło się EURO 2016, a już za chwilę rozpocznie się nowy sezon 2016/2017 w wielu ligach piłkarskich. Niektóre ligi startują już w ten weekend, inne dopiero za kilka tygodni. Dokładne daty początku rozgrywek dla poszczególnych lig znajdziesz na tej stronie. Podobnie jak rok temu, postanowiłem przeanalizować ligi piłkarskie pod względem remisów w zakończonym… Czytaj dalej »

Podsumowanie progresji na EURO 2016

W swoim ostatnim wpisie, zaproponowałem prowadzenie progresji na wszystkie mecze dwóch pierwszych rund fazy grupowej EURO 2016. Przyszedł najwyższy czas na przeanalizowanie tej strategii i sprawdzenie, czy był to dobry pomysł. Czy progresja na EURO 2016 przyniosła tak samo dobre wyniki, jak progresja na EURO 2012? Wyniki 2 pierwszych rund fazy grupowej EURO 2016 Na… Czytaj dalej »

Jak zarobić na EURO 2016 z wykorzystaniem progresji?

Już dziś rozpoczyna się EURO 2016, czyli finały Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Uwaga kibiców z całej Europy koncentruje się teraz na turnieju rozgrywanym we Francji.  Z tego powodu wiele lig piłkarskich pauzuje, co znacząco ogranicza liczbę drużyn, na które możesz aktualnie prowadzić swoje progresje. Nie oznacza to jednak wcale, że nie możesz teraz zarabiać… Czytaj dalej »

Kolory nazw drużyn w Menadżerze

Ostatnio pisałem o zmianach, które przespieszyły działanie Menadżera Progresji. Dziś wprowadziłem kolejną zmianę w tej aplikacji. Z pozory jest ona drobna, jednak dla wielu użytkowników może być istotna. Dlatego postanowiłem napisać o tym kilka słów. Dotychczasowe reguły Do tej pory w Menadżerze Progresji dla piłki nożnej, kolor nazwy drużyny zależał od liczby dni do meczu.… Czytaj dalej »

Przyspieszenie Menadżera Progresji

Menadżer Progresji to jeden z najważniejszych elementów serwisu eProgresja.pl. W ostatnich tygodniach otrzymałem jednak kilka zgłoszeń od użytkowników serwisu niezadowolonych z szybkości jego działania. Używają oni tego narzędzia bardzo intensywnie i w pewnych przypadkach niektóre jego funkcje działały wolno, czasem nawet w żółwim tempie. Przyznaję to otwarcie, bo tak było. Nie ma co zaklinać rzeczywistości.… Czytaj dalej »

Ulubione ligi – nowa funkcja w wyszukiwarce statystycznej

Jeśli często korzystasz z wyszukiwarki statystycznej (mam nadzieję, że tak!), to zapewne zdarza Ci się w wynikach wyszukiwania otrzymywać drużyny z lig, które niekoniecznie są Twoim obiektem zainteresowania. Być może nie chcesz grać progresją na drużyny z danej ligi, bo np. Twój bukmacher nie oferuje na nią kursów lub po prostu wybrałeś sobie tylko kilka… Czytaj dalej »

Czy progresja na remis faktycznie jest najlepsza?

Ponad 10 lat temu zaczęła się moja przygoda z progresją. Oczywiście na początku była to progresja na remis, dla której stworzyłem pierwsze statystyki. Dopiero potem tworzyłem kolejne dla progresji na inne zdarzenia. Obecnie w statystykach piłkarskich serwisu eProgresja.pl jest dostępnych bardzo wiele różnych rodzajów statystyk. Podobnie w Menadżerze Progresji – za jego pomocą możesz prowadzić… Czytaj dalej »