loadingPrzetwarzanie danych
eProgresja.pl - skuteczne zarabianie poprzez zakłady bukmacherskie
 

rejestracja
przypomnij hasło
Problem z logowaniem?

Archiwum 2007-2010

 



 
Kursy piłka nożna

Archiwum typów piłkarskich (2007 - 2010)

Tutaj znajdziesz podsumowanie progresji na drużyny, które zamieszczałem od września 2007 do grudnia 2010 w dziale Typy Piłkarskie. Archiwum aktualnie dodawanych typów znajdziesz w dziale Archiwum.


Progresja klasyczna


Aktualnie drużyny posortowane są według Drużyna, malejąco. Aby zmienić sortowanie, kliknij na naglówek kolumny.


DrużynaLigaDataPoziomWygrana/Przegrana
Dundee FC Szkocja 2011-01-15 VI Wygrana
Foligno Włochy 2011-01-09 IV Wygrana
Adelaide United Australia 2010-12-26 VIII Przegrana
Chateauroux Francja 2010-12-17 II Wygrana
Enosis Paralimni Cypr 2010-11-28 III Wygrana
Lucena CF Hiszpania 2010-11-14 I Wygrana
Pescara Włochy 2010-11-09 VII Wygrana
Brentford Anglia 2010-11-02 V Wygrana
Kortrijk Belgia 2010-10-22 VIII Przegrana
Foligno Włochy 2010-10-17 IV Wygrana
Novara Włochy 2010-10-16 VIII Przegrana
Sedan Francja 2010-10-15 III Wygrana
Luka Koper Słowenia 2010-10-03 VI Wygrana
Lucena CF Hiszpania 2010-10-03 II Wygrana
Exeter Anglia 2010-09-18 III Wygrana
Adelaide United Australia 2010-09-18 III Wygrana
Metz Francja 2010-08-27 I Wygrana
Rostov Rosja 2010-07-24 VIII Przegrana
Rad Belgrade Serbia 2010-05-13 VIII Przegrana
Javor Ivanjica Serbia 2010-05-08 VII Wygrana
Drogheda Irlandia 2010-05-07 V Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2010-05-02 V Wygrana
Zbrojovka Brno Czechy 2010-05-01 V Wygrana
Start Norwegia 2010-04-14 II Wygrana
Toulouse Francja 2010-04-04 I Wygrana
Athlone Town Irlandia 2010-04-02 I Wygrana
Sedan Francja 2010-04-02 I Wygrana
Ipswich Town Anglia 2010-03-27 V Wygrana
Ethnikos Asteras Grecja 2010-03-27 II Wygrana
Chateauroux Francja 2010-03-26 II Wygrana
Cittadella Włochy 2010-03-23 VI Wygrana
Falkirk Szkocja 2010-03-20 VI Wygrana
Chivas Guadalajara Meksyk 2010-03-07 VIII Przegrana
Larisa Grecja 2010-03-06 VIII Przegrana
Banik Ostrava Czechy 2010-03-01 III Wygrana
Ipswich Town Anglia 2010-02-23 II Wygrana
Ethnikos Asteras Grecja 2010-02-22 II Wygrana
Santos Laguna Meksyk 2010-02-21 III Wygrana
Chateauroux Francja 2010-02-19 I Wygrana
Academica Coimbra Portugalia 2010-02-14 VI Wygrana
Newells Old Boys Argentyna 2010-01-31 I Wygrana
Aston Villa Anglia 2010-01-17 I Wygrana
Cittadella Włochy 2010-01-16 I Wygrana
Chateauroux Francja 2010-01-15 I Wygrana
Ipswich Town Anglia 2010-01-10 III Wygrana
Gava Hiszpania 2010-01-10 I Wygrana
Albacete Hiszpania 2010-01-09 VI Wygrana
Ergotelis Grecja 2010-01-09 I Wygrana
Cittadella Włochy 2010-01-05 I Wygrana
Toulouse Francja 2009-12-20 II Wygrana
Portimonense Portugalia 2009-12-19 I Wygrana
Larisa Grecja 2009-12-13 I Wygrana
Falkirk Szkocja 2009-12-12 I Wygrana
Cittadella Włochy 2009-12-05 II Wygrana
Angers Francja 2009-12-04 V Wygrana
Guingamp Francja 2009-12-04 III Wygrana
Larisa Grecja 2009-12-02 II Wygrana
Chateauroux Francja 2009-11-27 II Wygrana
Laval Francja 2009-11-27 II Wygrana
Newells Old Boys Argentyna 2009-11-22 III Wygrana
Albacete Hiszpania 2009-11-14 II Wygrana
Lecce Włochy 2009-11-09 IV Wygrana
Kartalspor Turcja 2009-11-08 V Wygrana
Iraklis Saloniki Grecja 2009-11-07 VII Wygrana
Ipswich Town Anglia 2009-11-07 I Wygrana
Atlante Meksyk 2009-11-05 VIII Przegrana
Chivas Guadalajara Meksyk 2009-11-05 III Wygrana
Zbrojovka Brno Czechy 2009-11-02 I Wygrana
Toulouse Francja 2009-10-31 IV Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2009-10-31 III Wygrana
Larisa Grecja 2009-10-31 III Wygrana
Ethnikos Asteras Grecja 2009-10-26 III Wygrana
Saturn Moskwa Rosja 2009-10-24 VI Wygrana
Racing Club Argentyna 2009-10-24 IV Wygrana
Chateauroux Francja 2009-10-23 II Wygrana
Cittadella Włochy 2009-10-17 III Wygrana
Guingamp Francja 2009-10-16 I Wygrana
Spartak Nalczyk Rosja 2009-10-03 VIII Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2009-09-26 III Wygrana
Larisa Grecja 2009-09-26 I Wygrana
Guingamp Francja 2009-09-25 I Wygrana
Zbrojovka Brno Czechy 2009-09-21 I Wygrana
Lille Francja 2009-09-20 I Wygrana
Jippo Finlandia 2009-09-19 VI Wygrana
Toulouse Francja 2009-09-12 I Wygrana
Angers Francja 2009-09-11 I Wygrana
Incheon United Korea 2009-09-06 IV Wygrana
Kartalspor Turcja 2009-09-06 I Wygrana
Guingamp Francja 2009-09-04 I Wygrana
GAIS Goteborg Szwecja 2009-08-31 IV Wygrana
Santos Laguna Meksyk 2009-08-30 IV Wygrana
Monterrey Meksyk 2009-08-30 IV Wygrana
Atlante Meksyk 2009-08-30 IV Wygrana
Zbrojovka Brno Czechy 2009-08-24 III Wygrana
Guingamp Francja 2009-08-14 I Wygrana
Saturn Moskwa Rosja 2009-08-02 V Wygrana
Viikingit Finlandia 2009-07-26 I Wygrana
Landskrona Szwecja 2009-07-25 V Wygrana
Woodlands W. Singapur 2009-07-20 VII Wygrana
TPV Finlandia 2009-07-19 I Wygrana
Malmo FF Szwecja 2009-07-12 I Wygrana
Sporting Kansas City USA 2009-07-11 III Wygrana
PS Kemi Finlandia 2009-06-17 V Wygrana
Galway United FC Irlandia 2009-06-05 VIII Wygrana
Caen Francja 2009-05-30 VI Przegrana
Banik Ostrava Czechy 2009-05-23 V Wygrana
Saturn Moskwa Rosja 2009-05-17 I Wygrana
Spartak Nalczyk Rosja 2009-05-11 III Wygrana
Cittadella Włochy 2009-05-09 III Wygrana
Athletic Bilbao Hiszpania 2009-05-03 VII Wygrana
Grenoble Francja 2009-05-02 VI Wygrana
Juve Stabia Włochy 2009-04-26 VIII Przegrana
Skoda Xanthi Grecja 2009-04-26 IV Przegrana
Albacete Hiszpania 2009-04-25 I Wygrana
Sedan Francja 2009-04-24 I Wygrana
Beira Mar Portugalia 2009-04-19 III Wygrana
Chivas Guadalajara Meksyk 2009-04-12 V Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2009-04-12 III Wygrana
Sedan Francja 2009-04-10 III Wygrana
Sochaux Francja 2009-04-05 VIII Przegrana
Atlante Meksyk 2009-04-05 III Wygrana
Vysocina Jihlava Czechy 2009-04-04 VIII Wygrana
Cittadella Włochy 2009-04-04 II Wygrana
Guingamp Francja 2009-04-03 I Wygrana
Livorno Włochy 2009-03-29 I Wygrana
Reims Francja 2009-03-27 I Wygrana
Hradec Kralove Czechy 2009-03-27 I Wygrana
Caen Francja 2009-03-21 III Wygrana
Vicenza Włochy 2009-03-17 II Wygrana
Catania Włochy 2009-03-15 II Wygrana
Albacete Hiszpania 2009-03-15 II Wygrana
Pajara Playas Hiszpania 2009-03-15 II Wygrana
Cardiff City Anglia 2009-03-15 I Wygrana
Sporting Braga Portugalia 2009-03-08 VIII Wygrana
Beira Mar Portugalia 2009-03-08 I Wygrana
Guingamp Francja 2009-03-06 II Wygrana
Necaxa Meksyk 2009-03-01 I Wygrana
Santos Laguna Meksyk 2009-03-01 I Wygrana
Bayern Monachium Niemcy 2009-03-01 I Wygrana
Osmanlispor Turcja 2009-02-28 III Wygrana
Cittadella Włochy 2009-02-28 I Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2009-02-28 I Wygrana
Sedan Francja 2009-02-27 III Wygrana
Montpellier Francja 2009-02-27 I Wygrana
Crystal Palace Anglia 2009-02-24 III Wygrana
Creteil Francja 2009-02-20 V Wygrana
Beira Mar Portugalia 2009-02-15 II Wygrana
Athletic Bilbao Hiszpania 2009-02-15 II Wygrana
Gimnastic Tarragona Hiszpania 2009-02-14 VI Wygrana
Caen Francja 2009-02-14 II Wygrana
Chivas Guadalajara Meksyk 2009-02-08 I Wygrana
Nottingham Anglia 2009-02-07 V Wygrana
Gil Vicente Portugalia 2009-02-01 III Wygrana
Monterrey Meksyk 2009-01-25 V Wygrana
Sambenedettese Włochy 2009-01-25 VIII Przegrana
Sydney FC Australia 2009-01-25 VII Przegrana
Caen Francja 2009-01-18 I Wygrana
Cittadella Włochy 2009-01-10 I Wygrana
Feirense Portugalia 2009-01-04 V Wygrana
Albacete Hiszpania 2009-01-03 III Wygrana
Cremonese Włochy 2008-12-22 V Wygrana
Juve Stabia Włochy 2008-12-14 I Wygrana
Livorno Włochy 2008-12-13 I Wygrana
Caen Francja 2008-12-06 III Wygrana
Pribram Czechy 2008-11-30 VII Wygrana
Wolfsburg Niemcy 2008-11-30 V Wygrana
Roda Kerkrade Holandia 2008-11-29 IV Wygrana
Cardiff City Anglia 2008-11-25 V Wygrana
Lille Francja 2008-11-23 III Wygrana
Kayserispor Turcja 2008-11-16 VII Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2008-11-15 III Wygrana
Caen Francja 2008-11-15 II Wygrana
Brest Francja 2008-11-07 VIII Przegrana
Sedan Francja 2008-11-07 II Wygrana
Kaiserslautern Niemcy 2008-11-03 VIII Wygrana
Santos Laguna Meksyk 2008-11-02 IV Wygrana
Beira Mar Portugalia 2008-11-02 II Wygrana
Chivas Guadalajara Meksyk 2008-11-02 II Wygrana
St Mirren Szkocja 2008-11-01 I Wygrana
Montpellier Francja 2008-10-31 II Wygrana
Albacete Hiszpania 2008-10-26 I Wygrana
Crystal Palace Anglia 2008-10-25 III Wygrana
Arsenał Kijów Ukraina 2008-10-24 III Wygrana
Cremonese Włochy 2008-10-20 II Wygrana
Metalurg Zaporoże Ukraina 2008-10-19 II Wygrana
Spartak Moskwa Rosja 2008-10-18 IV Wygrana
Cittadella Włochy 2008-10-18 IV Wygrana
Caen Francja 2008-10-18 II Wygrana
Grenoble Francja 2008-10-18 I Wygrana
Aston Villa Anglia 2008-10-18 I Wygrana
Roda Kerkrade Holandia 2008-10-18 I Wygrana
Atlante Meksyk 2008-10-12 II Wygrana
Gimnastic Tarragona Hiszpania 2008-10-12 I Wygrana
Juve Stabia Włochy 2008-10-12 I Wygrana
Monterrey Meksyk 2008-10-12 I Wygrana
Vysocina Jihlava Czechy 2008-10-11 III Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2008-10-06 II Wygrana
Chivas Guadalajara Meksyk 2008-10-05 II Wygrana
Wolfsburg Niemcy 2008-10-05 I Wygrana
Albacete Hiszpania 2008-10-04 I Wygrana
Palmeiras Brazylia 2008-09-28 VI Wygrana
Feirense Portugalia 2008-09-28 II Wygrana
Roda Kerkrade Holandia 2008-09-28 II Wygrana
Saturn Moskwa Rosja 2008-09-28 II Wygrana
Marbella Hiszpania 2008-09-28 I Wygrana
Osmanlispor Turcja 2008-09-27 II Wygrana
Montpellier Francja 2008-09-27 I Wygrana
GAIS Goteborg Szwecja 2008-09-24 III Wygrana
Virtus Lanciano Włochy 2008-09-21 III Wygrana
Arsenał Kijów Ukraina 2008-09-21 I Wygrana
Nottingham Anglia 2008-09-20 IV Wygrana
Orihuela CF Hiszpania 2008-09-20 III Wygrana
Caen Francja 2008-09-20 I Wygrana
Juve Stabia Włochy 2008-09-15 II Wygrana
Santos Laguna Meksyk 2008-09-14 II Wygrana
Lille Francja 2008-09-14 II Wygrana
Atlante Meksyk 2008-09-14 I Wygrana
Grenoble Francja 2008-09-13 II Wygrana
Sydney FC Australia 2008-09-13 I Wygrana
Djurgarden Szwecja 2008-09-01 V Wygrana
HJK Helsinki Finlandia 2008-08-31 VIII Przegrana
Vysocina Jihlava Czechy 2008-08-29 II Wygrana
Slovacko Czechy 2008-08-29 II Wygrana
Sochaux Francja 2008-08-23 II Wygrana
Caen Francja 2008-08-23 I Wygrana
Sedan Francja 2008-08-22 II Wygrana
Tampere United Finlandia 2008-08-17 V Wygrana
Honka Finlandia 2008-08-17 IV Wygrana
Chivas Guadalajara Meksyk 2008-08-17 I Wygrana
Saturn Moskwa Rosja 2008-08-16 III Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2008-08-16 I Wygrana
Hafnarfjordur Islandia 2008-08-10 VIII Przegrana
Dynamo Moskwa Rosja 2008-08-02 V Wygrana
Palmeiras Brazylia 2008-07-27 II Wygrana
Haka Valkeakoski Finlandia 2008-07-20 VIII Wygrana
Spartak Moskwa Rosja 2008-07-19 I Wygrana
Bohemians Dublin Irlandia 2008-07-18 III Wygrana
Amkar Perm Rosja 2008-07-16 VII Wygrana
CSKA Moskwa Rosja 2008-07-16 II Wygrana
Galway United FC Irlandia 2008-07-11 I Wygrana
Saturn Moskwa Rosja 2008-07-09 I Wygrana
Helsingborg Szwecja 2008-07-07 V Wygrana
Djurgarden Szwecja 2008-07-06 I Wygrana
Hameenlinna Finlandia 2008-06-15 II Wygrana
Fluminense Brazylia 2008-06-13 II Wygrana
VPS Finlandia 2008-05-26 III Wygrana
Lillestrom Norwegia 2008-05-25 III Wygrana
Ceuta Hiszpania 2008-05-18 VI Przegrana
Baumit Jablonec Czechy 2008-05-17 VI Wygrana
Drogheda Irlandia 2008-05-16 VI Wygrana
Athletic Bilbao Hiszpania 2008-05-11 V Wygrana
Koblenz Niemcy 2008-05-11 IV Wygrana
Vizela Portugalia 2008-05-11 IV Przegrana
Tom Tomsk Rosja 2008-05-07 V Wygrana
Slovan Liberec Czechy 2008-05-04 VI Wygrana
Juve Stabia Włochy 2008-05-04 VI Przegrana
Hercules Alicante Hiszpania 2008-05-04 III Wygrana
Jagiellonia Polska 2008-05-02 VIII Przegrana
Wolfsburg Niemcy 2008-04-27 III Wygrana
Spartak Moskwa Rosja 2008-04-27 I Wygrana
Strasbourg Francja 2008-04-26 VIII Przegrana
Sportfreunde Siegen Niemcy 2008-04-26 IV Wygrana
San Sebastian Reyes Hiszpania 2008-04-20 VI Wygrana
ŁKS Łódź Polska 2008-04-20 IV Wygrana
Sedan Francja 2008-04-19 I Wygrana
Rot-Weiss Essen Niemcy 2008-04-19 I Wygrana
Osmanlispor Turcja 2008-04-13 IV Wygrana
Burghausen Niemcy 2008-04-12 I Wygrana
Fastav Zlin Czechy 2008-04-05 V Wygrana
Koblenz Niemcy 2008-04-04 III Wygrana
Athletic Bilbao Hiszpania 2008-03-30 II Wygrana
Penafiel Portugalia 2008-03-30 I Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2008-03-30 I Wygrana
Wolfsburg Niemcy 2008-03-22 I Wygrana
Grenoble Francja 2008-03-21 IV Wygrana
Catania Włochy 2008-03-19 II Wygrana
Zamora CF Hiszpania 2008-03-16 VIII Przegrana
Feirense Portugalia 2008-03-16 II Wygrana
Sedan Francja 2008-03-14 IV Wygrana
Pistoiese Włochy 2008-03-09 IV Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2008-03-09 I Wygrana
Ceuta Hiszpania 2008-03-08 V Wygrana
Slovan Liberec Czechy 2008-03-08 I Wygrana
Athletic Bilbao Hiszpania 2008-03-02 II Wygrana
Osmanlispor Turcja 2008-03-02 II Wygrana
Lorient Francja 2008-03-01 IV Wygrana
Albacete Hiszpania 2008-03-01 I Wygrana
Foggia Włochy 2008-02-24 VIII Przegrana
Portimonense Portugalia 2008-02-24 I Wygrana
Martigues Francja 2008-02-23 IV Wygrana
Wolfsburg Niemcy 2008-02-23 I Wygrana
San Sebastian Reyes Hiszpania 2008-02-17 V Wygrana
Siena Włochy 2008-02-17 III Wygrana
Mantova Włochy 2008-02-09 VIII Przegrana
Pescara Włochy 2008-02-03 III Wygrana
Hercules Alicante Hiszpania 2008-02-03 I Wygrana
Cadiz Hiszpania 2008-02-02 IV Wygrana
Lens Francja 2008-01-26 V Wygrana
Paris Saint-Germain Francja 2008-01-26 VI Wygrana
Albacete Hiszpania 2008-01-26 II Wygrana
Sedan Francja 2008-01-25 I Wygrana
Skoda Xanthi Grecja 2008-01-20 V Wygrana
Ceuta Hiszpania 2008-01-20 I Wygrana
Sochaux Francja 2008-01-19 IV Wygrana
Cardiff City Anglia 2008-01-19 I Wygrana
Shrewsbury Anglia 2008-01-13 VIII Przegrana
Aris Saloniki Grecja 2008-01-12 VIII Przegrana
Catania Włochy 2008-01-12 IV Wygrana
Grenoble Francja 2008-01-11 V Wygrana
San Sebastian Reyes Hiszpania 2007-12-23 III Wygrana
Triestina Włochy 2007-12-22 III Wygrana
Viktoria Pilzno Czechy 2007-12-02 VII Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2007-12-02 II Wygrana
Fastav Zlin Czechy 2007-12-01 III Wygrana
Wolfsburg Niemcy 2007-12-01 III Wygrana
Athletic Bilbao Hiszpania 2007-11-25 I Wygrana
Lens Francja 2007-11-24 IV Wygrana
Strasbourg Francja 2007-11-24 I Wygrana
Ceuta Hiszpania 2007-11-18 I Wygrana
Sedan Francja 2007-11-17 I Wygrana
Mantova Włochy 2007-11-10 I Wygrana
Aris Saloniki Grecja 2007-10-27 I Wygrana
Racing Santander Hiszpania 2007-10-21 I Wygrana
San Sebastian Reyes Hiszpania 2007-10-21 I Wygrana
Mantova Włochy 2007-10-20 III Wygrana
Grenoble Francja 2007-10-20 I Wygrana
Creteil Francja 2007-10-07 II Wygrana
Fastav Zlin Czechy 2007-10-07 I Wygrana
Chamois Niortais Francja 2007-10-03 IV Wygrana
Sedan Francja 2007-10-03 I Wygrana
Lens Francja 2007-09-23 II Wygrana
Viktoria Pilzno Czechy 2007-09-18 I Wygrana
Lech Poznań Polska 2007-09-17 I Wygrana

Skuteczność: 306/333 ( 91.89%)


Progresja na remis do przerwy


Aktualnie drużyny posortowane są według Drużyna, malejąco. Aby zmienić sortowanie, kliknij na naglówek kolumny.


DrużynaLigaDataPoziomWygrana/Przegrana
Verona Włochy 2010-12-12 II Wygrana
Napoli Włochy 2010-12-06 I Wygrana
Eskisehirspor Turcja 2010-12-06 I Wygrana
Rio Ave Portugalia 2010-12-05 I Wygrana
Cavese Włochy 2010-11-28 III Wygrana
Esbjerg Dania 2010-11-28 III Wygrana
Legia Warszawa Polska 2010-11-26 III Wygrana
Hapoel Petah Tikva Izrael 2010-11-15 I Wygrana
Zulte-Waregem Belgia 2010-11-14 I Wygrana
Eskisehirspor Turcja 2010-11-13 I Wygrana
Napoli Włochy 2010-10-31 I Wygrana
Cavese Włochy 2010-10-31 I Wygrana
Legia Warszawa Polska 2010-10-31 I Wygrana
Eskisehirspor Turcja 2010-10-30 I Wygrana
Sivasspor Turcja 2010-10-17 III Wygrana
Cavese Włochy 2010-10-10 I Wygrana
Giresunspor Turcja 2010-10-10 I Wygrana
Esbjerg Dania 2010-10-03 II Wygrana
Celta Vigo Hiszpania 2010-10-02 V Wygrana
Eskisehirspor Turcja 2010-10-01 II Wygrana
Creteil Francja 2010-09-28 II Wygrana
Ulsan Hyundai Korea 2010-07-18 II Wygrana
Fluminense Brazylia 2010-07-18 V Wygrana
Fylkir Reykjavik Islandia 2010-06-13 II Wygrana
FC KooTeePee Finlandia 2010-05-30 III Wygrana
Arameiska-Syrianska Szwecja 2010-05-30 I Wygrana
TPS Finlandia 2010-05-24 II Wygrana
Brann Bergen Norwegia 2010-05-16 II Wygrana
Trollhattans Szwecja 2010-05-15 II Wygrana
Dinamo Brest Białoruś 2010-05-15 I Wygrana
Torpedo Zhodino Białoruś 2010-05-07 I Wygrana
Toulouse Francja 2010-04-25 IV Wygrana
Brann Bergen Norwegia 2010-04-14 II Wygrana
Rio Ave Portugalia 2010-04-10 I Wygrana
Tom Tomsk Rosja 2010-04-10 I Wygrana
Legia Warszawa Polska 2010-04-03 I Wygrana
Ulsan Hyundai Korea 2010-03-27 II Wygrana
Sparta Praga Czechy 2010-03-24 III Wygrana
Cavese Włochy 2010-03-21 I Wygrana
Potenza Włochy 2010-03-14 I Wygrana
Gallipoli Włochy 2010-03-13 V Wygrana
Legia Warszawa Polska 2010-03-13 I Wygrana
Cavese Włochy 2010-03-07 III Wygrana
Dundee FC Szkocja 2010-03-06 V Wygrana
Toulouse Francja 2010-02-27 I Wygrana
Vicenza Włochy 2010-02-26 III Wygrana
Skoda Xanthi Grecja 2010-02-20 II Wygrana
Karlsruhe Niemcy 2010-02-13 VI Wygrana
Potenza Włochy 2010-02-07 III Wygrana
Academica Coimbra Portugalia 2010-01-31 V Wygrana
Rio Ave Portugalia 2010-01-31 II Wygrana
Cavese Włochy 2010-01-31 I Wygrana
Napoli Włochy 2010-01-30 I Wygrana
Larisa Grecja 2010-01-23 III Wygrana
Gallipoli Włochy 2010-01-23 I Wygrana
Cavese Włochy 2010-01-17 I Wygrana
Aris Saloniki Grecja 2010-01-17 I Wygrana
Sporting Lizbona Portugalia 2010-01-09 II Wygrana
Cagliari Włochy 2010-01-06 I Wygrana
Gallipoli Włochy 2010-01-05 II Wygrana
Real Sociedad Hiszpania 2010-01-03 II Wygrana
Grenoble Francja 2009-12-19 I Wygrana
Larisa Grecja 2009-12-13 I Wygrana
Dundee FC Szkocja 2009-12-12 I Wygrana
Oberhausen Niemcy 2009-12-06 IV Wygrana
Borac Cacak Serbia 2009-12-06 III Wygrana
Cavese Włochy 2009-11-29 I Wygrana
Karlsruhe Niemcy 2009-11-27 II Wygrana
Werder Brema Niemcy 2009-11-21 VI Przegrana
Bangor City Walia 2009-11-21 I Wygrana
Legia Warszawa Polska 2009-11-20 I Wygrana
Potenza Włochy 2009-11-15 III Wygrana
Lecce Włochy 2009-11-15 I Wygrana
Dundee FC Szkocja 2009-11-14 I Wygrana
Toulouse Francja 2009-11-08 II Wygrana
Academica Coimbra Portugalia 2009-11-08 I Wygrana
FK Moskwa Rosja 2009-10-31 VI Wygrana
Sparta Praga Czechy 2009-10-31 II Wygrana
Larisa Grecja 2009-10-31 I Wygrana
Monza Brianza Włochy 2009-10-26 VI Przegrana
Oberhausen Niemcy 2009-10-25 I Wygrana
Sassuolo Włochy 2009-10-19 II Wygrana
Legia Warszawa Polska 2009-10-17 I Wygrana
Dundee FC Szkocja 2009-10-17 I Wygrana
Real Sociedad Hiszpania 2009-10-11 II Wygrana
Hercules Alicante Hiszpania 2009-10-10 I Wygrana
Fotbal Trinec Czechy 2009-10-09 III Wygrana
Volendam Holandia 2009-10-09 I Wygrana
Toulouse Francja 2009-10-04 III Wygrana
Potenza Włochy 2009-10-04 I Wygrana
Jeonbuk Hyundai Korea 2009-09-27 III Wygrana
Academica Coimbra Portugalia 2009-09-26 II Wygrana
Dundee FC Szkocja 2009-09-26 I Wygrana
Legia Warszawa Polska 2009-09-25 I Wygrana
Potenza Włochy 2009-09-20 I Wygrana
Cavese Włochy 2009-09-20 I Wygrana
Nublense Chile 2009-09-19 II Wygrana
Larisa Grecja 2009-09-19 II Wygrana
Suwon Bluewings Korea 2009-09-13 II Wygrana
1. FC Koln Niemcy 2009-09-13 I Wygrana
Legia Warszawa Polska 2009-09-12 I Wygrana
Potenza Włochy 2009-09-06 I Wygrana
Viikingit Finlandia 2009-09-05 I Wygrana
FK Moskwa Rosja 2009-08-29 III Wygrana
Galway United FC Irlandia 2009-08-28 VI Wygrana
Sparta Praga Czechy 2009-08-23 II Wygrana
Hacken Szwecja 2009-08-17 II Wygrana
Tom Tomsk Rosja 2009-08-09 I Wygrana
Shamrock Rovers Irlandia 2009-08-07 I Wygrana
PS Kemi Finlandia 2009-08-05 IV Wygrana
Nublense Chile 2009-08-03 II Wygrana
Brann Bergen Norwegia 2009-08-03 II Wygrana
Sogndal Norwegia 2009-07-28 V Wygrana
Orgryte Szwecja 2009-07-27 II Wygrana
MyPa Finlandia 2009-07-26 VI Wygrana
Shamrock Rovers Irlandia 2009-07-26 III Wygrana
Inter Turku Finlandia 2009-07-25 III Wygrana
Tom Tomsk Rosja 2009-07-25 I Wygrana
Krylya Sovetov Rosja 2009-07-25 I Wygrana
Tom Tomsk Rosja 2009-07-12 II Wygrana
FK Moskwa Rosja 2009-07-12 I Wygrana
Krylya Sovetov Rosja 2009-07-11 I Wygrana
Khimki FK Rosja 2009-07-06 II Wygrana
Stabaek Norwegia 2009-06-29 IV Wygrana
Aalesund Norwegia 2009-06-28 III Wygrana
RoPS Finlandia 2009-06-24 V Wygrana
Galway United FC Irlandia 2009-06-20 I Wygrana
PS Kemi Finlandia 2009-06-17 II Wygrana
Brann Bergen Norwegia 2009-06-14 I Wygrana
Viikingit Finlandia 2009-06-07 III Wygrana
Lov-Ham Norwegia 2009-06-01 IV Wygrana
FK Moskwa Rosja 2009-05-30 II Wygrana
Dnepr Mogilev Białoruś 2009-05-30 II Wygrana
Manchester City Anglia 2009-05-24 V Przegrana
Orebro SK Szwecja 2009-05-17 II Wygrana
MyPa Finlandia 2009-05-17 I Wygrana
PS Kemi Finlandia 2009-05-17 I Wygrana
Hertha BSC Niemcy 2009-05-16 V Wygrana
Lech Poznań Polska 2009-05-15 IV Wygrana
FK Moskwa Rosja 2009-05-10 I Wygrana
Mariehamn Finlandia 2009-05-10 I Wygrana
Monaghan Irlandia 2009-05-08 I Wygrana
1. FC Koln Niemcy 2009-05-03 II Wygrana
Nacional Madeira Portugalia 2009-04-26 V Wygrana
Istres Francja 2009-04-24 IV Wygrana
Gaziantepspor Turcja 2009-04-19 III Wygrana
Blackburn Anglia 2009-04-18 IV Wygrana
Cavese Włochy 2009-03-29 I Wygrana
Sparta Praga Czechy 2009-03-23 II Wygrana
Manchester City Anglia 2009-03-22 I Wygrana
1. FC Koln Niemcy 2009-03-21 II Wygrana
Middlesbrough Anglia 2009-03-21 I Wygrana
Albinoleffe Włochy 2009-03-21 I Wygrana
Grenoble Francja 2009-03-15 I Wygrana
Skoda Xanthi Grecja 2009-03-14 II Wygrana
Reims Francja 2009-03-13 III Wygrana
Farul Constanta Rumunia 2009-03-06 II Wygrana
Ross County Szkocja 2009-02-28 I Wygrana
Nacional Madeira Portugalia 2009-02-28 I Wygrana
1. FC Koln Niemcy 2009-02-27 I Wygrana
Chateauroux Francja 2009-02-27 I Wygrana
Sparta Praga Czechy 2009-02-22 III Wygrana
Argentinos Juniors Argentyna 2009-02-22 II Wygrana
Crystal Palace Anglia 2009-02-21 V Wygrana
Piacenza Włochy 2009-02-17 III Wygrana
Nancy Lorraine Francja 2009-02-14 VI Wygrana
1. FC Koln Niemcy 2009-02-14 II Wygrana
Besiktas Turcja 2009-02-08 I Wygrana
Nacional Madeira Portugalia 2009-01-24 II Wygrana
Skoda Xanthi Grecja 2009-01-18 II Wygrana
Lille Francja 2009-01-18 I Wygrana
Larisa Grecja 2009-01-18 I Wygrana
Manchester City Anglia 2009-01-17 I Wygrana
Triestina Włochy 2009-01-17 II Wygrana
Albacete Hiszpania 2009-01-10 I Wygrana
Albinoleffe Włochy 2008-12-20 V Wygrana
Skoda Xanthi Grecja 2008-12-13 I Wygrana
Skoda Xanthi Grecja 2008-11-30 II Wygrana
1. FC Koln Niemcy 2008-11-28 II Wygrana
Osasuna Hiszpania 2008-11-23 I Wygrana
Mantova Włochy 2008-11-14 III Wygrana
Gimnasia Jujuy Argentyna 2008-11-09 II Wygrana
Asteras Tripolis Grecja 2008-11-09 I Wygrana
1. FC Koln Niemcy 2008-11-07 I Wygrana
Nancy Lorraine Francja 2008-11-01 III Wygrana
Energie Cottbus Niemcy 2008-11-01 I Wygrana
Albinoleffe Włochy 2008-11-01 I Wygrana
Nacional Madeira Portugalia 2008-10-26 III Wygrana
Argentinos Juniors Argentyna 2008-10-26 I Wygrana
Osasuna Hiszpania 2008-10-25 I Wygrana
Albinoleffe Włochy 2008-10-24 I Wygrana
Newcastle Anglia 2008-10-20 IV Wygrana
Larisa Grecja 2008-10-19 III Wygrana
Sparta Praga Czechy 2008-10-19 I Wygrana
Karlsruhe Niemcy 2008-10-18 I Wygrana
Albinoleffe Włochy 2008-10-13 I Wygrana
Nancy Lorraine Francja 2008-10-05 I Wygrana
Hertha BSC Niemcy 2008-10-04 V Wygrana
Gaziantepspor Turcja 2008-10-04 III Wygrana
Skoda Xanthi Grecja 2008-09-28 I Wygrana
Chicago Fire USA 2008-09-26 IV Wygrana
HJK Helsinki Finlandia 2008-09-25 II Wygrana
Pribram Czechy 2008-09-21 III Wygrana
Nancy Lorraine Francja 2008-09-13 II Wygrana
Shelbourne Irlandia 2008-09-12 I Wygrana
Orgryte Szwecja 2008-09-11 III Wygrana
Bodo Glimt Norwegia 2008-08-31 V Wygrana
Nacional Madeira Portugalia 2008-08-31 I Wygrana
Lyn Norwegia 2008-08-23 V Wygrana
UCD Irlandia 2008-08-22 V Wygrana
Sparta Praga Czechy 2008-08-17 I Wygrana
Amkar Perm Rosja 2008-08-17 I Wygrana
Inter Turku Finlandia 2008-08-17 I Wygrana
FK Moskwa Rosja 2008-08-09 II Wygrana
Aalesund Norwegia 2008-08-04 II Wygrana
Hammarby Szwecja 2008-08-03 V Wygrana
Sporting Kansas City USA 2008-07-28 II Wygrana
Brann Bergen Norwegia 2008-07-26 I Wygrana
Shamrock Rovers Irlandia 2008-07-25 I Wygrana
Chicago Fire USA 2008-07-20 I Wygrana
CSKA Moskwa Rosja 2008-07-16 II Wygrana
Inter Turku Finlandia 2008-07-14 I Wygrana
Longford Irlandia 2008-07-11 IV Wygrana
Orebro SK Szwecja 2008-07-06 II Wygrana
Ljungskile Szwecja 2008-07-03 I Wygrana
Chicago Fire USA 2008-06-29 II Wygrana
Degerfors Szwecja 2008-06-23 I Wygrana
Colorado Rapids USA 2008-06-22 I Wygrana
PK 35 Finlandia 2008-06-10 I Wygrana
JJK Jyvaskyla Finlandia 2008-06-07 II Wygrana
Degerfors Szwecja 2008-06-05 II Wygrana
Colorado Rapids USA 2008-06-01 I Wygrana
Sligo Rovers Irlandia 2008-05-23 II Wygrana
Chicago Fire USA 2008-05-18 I Wygrana
Dynamo Houston USA 2008-05-18 I Wygrana
Derry City Irlandia 2008-05-16 I Wygrana
Saturn Moskwa Rosja 2008-05-15 IV Wygrana
Malmo FF Szwecja 2008-05-08 III Wygrana
Hammarby Szwecja 2008-05-04 I Wygrana
Sevilla Hiszpania 2008-04-26 IV Wygrana
UCD Irlandia 2008-04-25 I Wygrana
Nacional Madeira Portugalia 2008-04-20 I Wygrana
Zenit St Petersburg Rosja 2008-04-13 I Wygrana
Lorient Francja 2008-04-05 II Wygrana
Banik Ostrava Czechy 2008-04-05 I Wygrana
Sparta Praga Czechy 2008-03-31 II Wygrana
Fastav Zlin Czechy 2008-03-29 VI Przegrana
Luton Town Anglia 2008-03-24 II Wygrana
Reims Francja 2008-03-21 I Wygrana
Nacional Madeira Portugalia 2008-03-17 I Wygrana
Amadora Portugalia 2008-03-16 I Wygrana
Gaziantepspor Turcja 2008-03-16 I Wygrana
Real Saragossa Hiszpania 2008-03-02 VI Przegrana
Reggina Włochy 2008-03-02 VI Wygrana
Lorient Francja 2008-03-01 II Wygrana
Viktoria Pilzno Czechy 2008-02-24 I Wygrana
Bari Włochy 2008-02-12 VI Przegrana
Nottingham Anglia 2008-01-29 III Wygrana
Albacete Hiszpania 2008-01-26 III Wygrana
Gaziantepspor Turcja 2008-01-12 II Wygrana
Barnet Anglia 2008-01-01 V Wygrana
St Johnstone Szkocja 2007-12-26 III Wygrana
Girondins Bordeaux Francja 2007-12-02 VI Przegrana
Nacional Madeira Portugalia 2007-12-02 III Wygrana
Slavia Praga Czechy 2007-11-11 V Wygrana
Dundee FC Szkocja 2007-11-11 I Wygrana
Aston Villa Anglia 2007-11-03 IV Wygrana
Catania Włochy 2007-10-31 III Wygrana
Treviso Włochy 2007-10-30 III Wygrana
Lille Francja 2007-10-20 I Wygrana
Olympique Marsylia Francja 2007-10-07 I Wygrana
Nottingham Anglia 2007-09-30 I Wygrana
Dijon Francja 2007-09-29 I Wygrana

Skuteczność: 266/273 ( 97.44%)

eProgresja na Facebooku